Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym w Gdyni

Opublikowano: czwartek, 07, marzec 2019

W dniu 1  marca zawodnicy i zawodniczki UKS Lekkoatletyka Banino przy SP w Baninie wraz z rodzicami oraz nauczycielami Panią Justyną Urban i Lidią Len uczestniczyli w Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych Tropem Wilczym w Gdyni. Do pokonania był dystans 1963 metry.

Nasza drużyna spisała się na medal! Najmłodsza zawodniczka to uczennica klasy IIc Michalina Bucewka, która dzielnie i bez większych problemów pokonała ten duży jak dla niej dystans. Jak przystało na szkołę w której jest klasa sportowa o profilu lekkoatletycznym na biegu nie zabrakło reprezentacji klasy VId, która pokazała moc i rodziców zostawiła daleko w tyle :-)

Większości naszych zawodników towarzyszyli rodzice, co jest wspaniałym sposobem na wspólne spędzanie wolnego czasu, a także integrację grup i rodzin :-) Rodzice w ten sposób dali przykład, że każdy może być aktywny, pokazali inne metody rozwijania zainteresowań u swoich dzieci.

Dobre humory oraz zgranie i atmosfera nie umknęły uwadze mediów i nasze zawodniczki a także rodzice byli proszeni do wywiadów :-)

Zapraszamy do obserwowania nas na Facebooku! 

https://www.facebook.com/UKS-Lekkoatletyka-Banino-1904627612992871

 

Wideo - > https://drive.google.com/file/d/1AEBW4GovJ0KyNA-RKFJJi7rJ3Sw5Ubr4/view?usp=sharing

Szukaj