VIII Grizzly Judo Cup

Opublikowano: piątek, 08, marzec 2019

W minioną sobotę odbył się turnieju pierwszego kroku - VIII Grizzly Judo Cup. Liczna reprezentacja Akademii Judo Dragon stawiła się na miejscu. Nasza Akademia wywalczyła Puchar za zajęcie drużynowo II miejsca ( zdobyli 22 medale). Cieszy nas debiut na zawodach tak licznej grupy nowych zawodników. Była to świetna okazja by zmierzyć się z przeciwnikami z innych klubów. Zawodnicy pokazali zaangażowanie, wykazali się odwagą i zostawili serducho na macie- Brawo !

Wszystkich naszym zawodnikom jeszcze raz serdecznie gratulujemy odwagi, chęci i walki!

Medaliści z naszej Szkoły: 

Lena Konkol  II miejsce

Jakub Usowicz II miejsce

Tymoteusz Kamiński  II miejsce

Oskar Wiejak- Sochacki II miejsce  

Dorian Dębiński  III miejsce

Samuel Witke III miejsce

Karolina Garwolińska III miejsce

Magda Garwolińska III miejsce

Oskar Wiejak- Sochacki II miejsce

 

Liczymy na wiele udanych startów w przyszłości !

 

Akademia Judo Dragon

 

https://www.youtube.com/watch?v=92-AWacVIbI

Szukaj