Nasze dziewczyny wywalczyły III miejsce w Pomorskiej Lidze Unihokeja, czym zapewniły sobie udział w Mistrzostwach Polski.

Opublikowano: środa, 10, kwiecień 2019

W miniony weekend 6-7.04.2019 w hali widowiskowej AWFiS Gdańsk odbyły się dwa turnieje finałowe Pomorskiej Ligi Unihokeja w kategorii młodziczek, kończące sezon zmagań. Warto dodać, że w tym sezonie w rozgrywkach PLU brało udział aż 10 zespołów. 

W sobotę odbyła się rywalizacja drużyn walczących o miejsca 6-10. Było dużo walki, emocji i przede wszystkim radości z gry. Dopisali kibice, którzy wspaniale dopingowali swoje zespoły.

Z kolei w niedzielę walka toczyła się o awans do Finałów Mistrzostw Polski. Trzy najlepsze ekipy miały awansować do turnieju finałowego. Wszystkie mecze były bardzo szybkie i wyrównane. Nie brakowało pięknych bramek, wspaniałych interwencji bramkarek, słupków, poprzeczek i drobnych urazów. Było wszystko, co w unihokeju najpiękniejsze. Ostatecznie awans uzyskały drużyny z Kramarzyn, Żabiego Rogu i Banina.

Banino reprezentowały zawodniczki Floorball Club Banino. Zawodniczki to uczennice szkoły podstawowej w Baninie. Nasze wspaniałe zawodniczki to:

Agnieszka Gosz

Joanna Kowalewska

Wiktoria Kowalewska

Patrycja Kreft

Patrycja Markowska

Weronika Mocarska

Joanna Niedrowska

Marta Okrój

Zuzanna Pipka

Lena Radziemska

Patrycja Szulc

Lena Teska

Magdalena Wajoras

Martyna Woźniak

Bardzo dziękujemy licznie przybyłym kibicom za wsparcie swoich drużyn i wspaniały doping. Pomimo walki, na hali czuć było wspaniałą, rodzinną atmosferę :-). To jest właśnie unihokej!!!

Kolejność końcowa Pomorskiej Ligi Unihokeja Młodziczek:

I miejsce – ULKS Feniks Kramarzyny

II miejsce – LUKS Nolet Żabi Róg

III miejsce – Floorball Club Banino

IV miejsce – Dragons Płoskinia

V miejsce – INTERPLASTIC Olimpia Osowa I

VI miejsce – UKS Prometeusz Tuchomie

VII miejsce – INTERPLASTIC Olimpia Osowa II

VIII miejsce – EUKS Spartakus Sicienko

IX miejsce – Aligator UKS Chwarzno

X miejsce – INTERPLASTIC Olimpia Osowa III

POD KONIEC MAJA CZEKAJĄ NAS ZMAGANIA W FINAŁACH MISTRZOSTW POLSKI - BARDZO PROSIMY O TRZYMANIE KCIUKÓW ZA NASZE ZAWODNICZKI.

Szukaj