Sztafety chłopców

Opublikowano: wtorek, 23, kwiecień 2019

Sportowa rywalizacja od dłuższego czasu stała się nieodzowną częścią naszego szkolnego życia. 25 marca reprezentacja naszych chłopców wzięła udział w Gminnych Drużynowych Biegach Przełajowych w Żukowie. Szkołę w Baninie reprezentowali:

  • Maksymilian Mikołajewski, Olivier Ciałek, Konrad Świderski, Przemek Hendrich, Jakub Mikos, Julian Siuda, Wiktor Gosk i Blażej Wronkowski (kat. 2008 i młodsi)
  • Daniel Mikołajewski, Jakub Brzyziak, Franek Hinca, Marcel Porzuc, Franek Siuda, Mateusz Wanionek i Kamil Thrun (kat. 2007-2006).

Drużyna chłopców młodszej kategorii wiekowej uplasowała się w ścisłej czołówce, awansując do zawodów rangi powiatowej.

Indywidualnie, złoty medal wywalczył Maksymilian Mikołajewski, srebro Olivier Ciałek oraz brąz Przemek Hendrich. 

29 marca, podczas powiatowych zawodów w Miechucinie, nasza silna drużyna odniosła zwycięstwo i awansowała do zawodów na szczeblu wojewódzkim. Maksymilian Mikołajewski i Olivier Ciałek wywalczyli kolejno pierwsze i trzecie miejsce.

W piątek, 5 kwietnia, nasza reprezentacja dała z siebie wszystko w Wojewódzkim Finale Igrzysk Dzieci w Drużynowych Biegach Przełajowych Chłopców. Mimo bardzo silnej konkurencji, drużyna z Banina uplasowała się na wysokim, ósmym miejscu. Panowie- dziękujemy!

Ogromne podziękowania kierujemy na ręce Pani Justyny Urban, Pani Agnieszki Tomasiewicz- Bill oraz Pana Jarosława Skibickiego, za ich zaangażowanie w przygotowania młodzieży oraz organizację wyjazdów drużyn na zawody sportowe.

 

Szukaj