Jest, udało się… na naszym szkolnym murze w końcu pojawił się długo wyczekiwany mural…

Opublikowano: piątek, 25, czerwiec 2021

Jest to dzieło powstałe na podstawie projektu zwycięzcy konkursu na właśnie malowidło ścienne. Trochę musieliśmy na niego dłużej poczekać, ze względu na sytuację, którą mamy na świecie, ale w końcu powstał. W tworzeniu muralu przede wszystkim pierwsze skrzypce grali nasi uczniowie z różnych klas, była to forma integracji, ale także oddania się w świat  wyobraźni i ekspresji twórczej. Kilka dni przychodzili i kawałek po kawałki tworzyli dzieło, które można teraz zobaczyć na szkolnym murze. Mural jest  odzwierciedleniem ducha naszych czasów, pochłoniętego przez telefony, komunikację smsową, mmesową czy media społecznościowe. Na murze pojawiły się dziesiątki emotek,  wyrażających różne emocje i uczucia, które w dzisiejszych czasach każdy używa do komunikacji. Cieszymy się bardzo, że mogliśmy w końcu szare mury naszej szkoły pokryć muralem i mamy nadzieję, że nie tylko twórcom malowidła , ale i wszystkim uczniom, gronu pedagogicznemu i dyrekcji dzieło się bardzo podoba. Mamy nadzieję, że za każdym razem kiedy będziemy mijać szkołę będzie przyciągał uwagę, budził radość i pozytywnie nastajał.

Zdjęcia->https://drive.google.com/drive/folders/1DSE4-mUQtG_tmOcHFJ1q_uOxsU0f3qvB?usp=sharing

Szukaj