Sukcesy uczniów Szkoły Podstawowej w Baninie

Opublikowano: czwartek, 26, listopad 2020

Pomimo panującej pandemii oraz nauczania zdalnego uczniowie z Banina nie próżnują. Uzyskują najwyższe laury w konkursach artystycznych i nie tylko.

Dobrą passę rozpoczęła uczennica klasy 7-Oliwia, która zdobyła w XV Ogólnopolskim Konkursie "Barwy Morza"

 I miejsce za model latarni morskiej „Latarnia na starej przystani” oraz

II miejsce za pracę plastyczną „Kolorowa fala”.

Kolejny laureat to uczeń klasy II – Jakub, uzyskał wyróżnienie w wojewódzkim konkursie „Jak możemy oszczędzać wodę”, ogłoszonym  w związku z tematem tegorocznej NOCY BIBLIOTEK.

 III Powiatowy Konkurs Fotograficzny „Pochwała Stworzenia-św. Franciszek” zdominowany został przez uczniów z Banina.

Czworo uczniów z klas VII-VIII zakwalifikowało się do etapu powiatowego Pomorskiej Ligi Zadaniowej organizowanej w ramach projektu Zdolni z Pomorza przez ODN w Słupsku

W Szkole Podstawowej w Baninie odbył się IV Powiatowy Konkurs Pieśni Patriotycznych - czołowe lokaty śpiewająco uzyskali uczniowie z Banina.

Wojewódzki Konkurs Fotograficzny "Moje miasto jesienią" zorganizowany przez MDK w Sopocie-należał do mieszkańców Banina- aż 12 nagród (na 19 przyznanych) zdobyli uczniowie SP Banino oraz ich rodzice (w kategorii open)

Na PIERWSZE miejsce w V Pomorskim Konkursie „Pułkownik Kukliński-zwycięska misja” zasłużył Kuba-uczeń klasy VII za prezentacje multimedialną, którą przesłał na konkurs zorganizowany przez ZSAE w Gdyni.

 Od początku roku szkolnego odbyło się również kilka konkursów wewnątrzszkolnych, w których uczestniczyli chętnie i licznie uczniowie wszystkich poziomów klas Szkoły Podstawowej w Baninie: „Moja bezpieczna droga do szkoły i do domu” dla uczniów klas II; „Październikowy konkurs różańcowy”- dla uczniów klas 0-III; wakacyjny konkurs FOTO-przyrodniczy „Moje spotkania z biologią”- dla uczniów klas VI-VII. A teraz przed uczniami praca i przygotowania do kolejnych konkursów

Dziękujemy uczniom i rodzicom za pomoc w obecnych, trudnych okolicznościach nauczania.

Szukaj