30 Finał WOŚP wyniki

Opublikowano: poniedziałek, 31, styczeń 2022

Wieczór, a właściwie noc 30 stycznia 2022 r………i po kolejnym Finale WOŚP

Sytuacja pandemiczna, sporo wolontariuszy, którym kwarantanna, izolacja, złe samopoczucie uniemożliwiły udział w jedynej orkiestrze, która gra tak głośno!!!

 Mogę z dumą powiedzieć, że DALIŚCIE RADĘ 

Orkiestra grała i będzie grać do końca świata i o jeden dzień dłużej....

Baniński Sztab #315 na czele z Szefową Małgorzata Lewińska jak co roku działał wspólnie z wolontariuszami a było ich wielu 65 plus osoby towarzyszące w tej samej liczbie.

Do działań naszego Sztabu dołączyła się gmina Przodkowo oraz zorganizowana w Przodkowie impreza przez Pana Jacka Miąskowskiego oraz wielu cudownych ludzi – bezinteresownych, czyniących tak po prostu DOBRO – dla drugiego CZŁOWIEKA -   impreza częściowo w formie stacjonarnej, ale także i on-line.

Podczas całego Finału WOŚP w ramach wszystkich działań Sztabu zebrano piękną kwotę 92.892,19 złotych, w tym z imprezy w Przodkowie uzyskano 23.609,34 złotych.

To najwspanialsza WIADOMOŚĆ jaką mogłam dziś przekazać ŚWIATU !!!

Nie można zapomnieć o naszych Skarbonach Stacjonarnych, które zasiliły tegoroczną kwestę wspierali nas:

Promy linii Stena Line – Vision, Nordica, Spirit

Niepubliczne przedszkole „ HOCKI-KLOCKI” w Baninie

Niepubliczne przedszkole „ Przedszkolandia” w Baninie

Delikatesy „POLKA” w Baninie.

 

Podziękowania należą się również Firmie DEMPS, która corocznie udostępnia sztabowi liczarki do przeliczenia bilonu i banknotów.

Ogromne podziękowania dla ekipy skrupulatnie rozliczającej wszystkie dostarczone do Sztabu wypełnione po brzegi puszki – Pani dyrektor Ewie Kosznik – za pyszną przekąskę dla strudzonych wolontariuszy, dla p. Agaty Zomkowskiej, która kolejny rok jest głównodowodzącą osobą, stojącą na straży maszyn – liczarek, które  przeliczają niekończący się bilon, p. Darii Piekarskiej-Szreder, p. Kamili Karczewskiej, p. Beacie Koszałce, p. Natalii Klecha, p. Iwonie Drewing, p. Małgorzacie Świeckiej, p. Patrycji Bureniusz, p. Edycie Danieluk – za poświęcony czas, wieczny uśmiech na twarzy, dobre słowo i profesjonalizm. 

Sumując tegoroczny Finał – jestem bardzo dumna z naszych WOLONTARIUSZY, mimo ciężkich warunków atmosferycznych docierali do różnych miejsc i z uśmiechem na ustach rozdawali zarówno WOŚP-owe serduszka jak i Swoje 

Jestem taka DUMNA że mam wokół tyłu pięknych, młodych LUDZI o serduszkach na dłoni - dla Was warto organizować, być i oglądać efekty PRACY dzieci, młodzieży ale i też wsparcie rodziców, dorosłych, opiekunów    DZIĘKUJĘ ŻE JESTEŚCIE   

 

I za to wszystko bardzo dziękuję WSZYSTKIM BEZ WYJĄTKU

Szef Sztabu Małgorzata Lewińska

 

Wynik -> https://drive.google.com/file/d/1DedVWQ2Y8IZpJR9lEBOJiTx7oQpVmxcH/view?usp=sharing

 

 

Szukaj