Wspaniałe osiągnięcia UKS Akademii Judo Dragon!

Opublikowano: poniedziałek, 15, listopad 2021

W minioną sobotę odbyły się XXX Jubileuszowe Mistrzostwa Pomorza w Judo Dzieci im. Wiesława Sawickiego i kmdr Stanisława Filipiaka w Gdyni. UKS Akademia Judo Dragon wywalczyła we wszystkich 3 grupach wiekowych Puchar dla najlepszego Klubu w punktacji drużynowej ( I miejsce – rocznik 2012/2013; 1 miejsce rocznik 2010/2011; 1 miejsce rocznik 2008/2009)! Klasyfikacja drużynowa wyjątkowo była liczona tym razem jak na igrzyskach olimpijskich, gdzie liczyła się ilość głównie złotych medali. Największą ilość złotych medali wśród dragonowych sekcji judo osiągnęła nasza w Baninie. Trener Dominik Cząstka jest dumny z naszych uczniów trenujących pod jego okiem oraz cieszy go duży progres zawodników i zawodniczek po ostatnim ciężkim przerywanym z powodu pandemii rokiem treningowym. Już 21 listopada na tatami zmierzą się m.in. debiutujące na zawodach dzieci z naszej szkoły podczas Turnieju Pierwszego Kroku! Poniżej wyniki poszczególnych zawodników w swoich kategoriach:

 

I miejsca

Marchwińska Anastazja, Witke Samuel, Marchwiński Aleksander, Grzegorzyca Franek,
Kamiński Tymoteusz

 

II miejsca

Janiszewska Kinga, Ptaszek Piotr, Wróbel Jan, Romaniec Marika

 

III miejsca

Wrosz Zofia, Radecki-Mikulicz Dominik, Jachimowicz Zuzanna

 

 V miejsca

Świecki Jan, Koza- Zatoński Dorian, Majewska Oliwia, Paterkiewicz Olga,
Odya Bartek, Balewski Julian
 

Udział wzięli: Kołodziejczak Kajetan

Szukaj