Charytatywny Bal Strachów

Opublikowano: poniedziałek, 04, listopad 2019

30 X 2019 roku w naszej szkole odbył się przygotowany przez Samorząd Uczniowski Charytatywny Bal Strachów. Jego celem była pomoc w zbiórce funduszy na operację Adasia, chorego na DPM.

Uczniowie w grupach wiekowych przez cały dzień uczestniczyli w konkursach,

zabawach, uczyli się ciekawych tańców  np. MAKARENY.

Sklepik, w którym można było zakupić ciasta  przygotowane przez rodziców, przeżywał istne oblężenie. Zwłaszcza pyszne babeczki cieszyły się ogromną popularnością.

Stanowisko, na którym dziewczyny  z klasy 8e malowały twarze  przyciągało tłumy chętnych. A po całej szkole roznosił się zapach przygotowywanego popcornu.

Impreza była niezwykle udana. Wszyscy świetnie się bawili i na pewno, chociaż trochę pomogli Adasiowi, za którego trzymamy kciuki.

Ogromne podziękowania należą się pani Karolinie Kumiet i Samorządowi Uczniowskiemu za pomysł i organizację, uczniom klasy 8e, rodzicom i wszystkim zaangażowanym  w przygotowanie balu.

Marta Koszałka

Zdjęcia -> Charytatywny Bal Strachów